Poniedziałek też może być fajny!

Kochani, dzisiaj jest poniedziałek, ale od samego rana coś ciekawego się dzieje. Nawiązałam nareszcie kontakt z kosmetyczką i z fryzjerką 🙂 Ale to wcale nie jest najważniejsze!

Najważniejsza sprawa, otóż odebrałam właśnie świeżutki tomik poezji pt.”Kwarantanki”, tj.Międzynarodowa Antologia Grupy fb „Satyra”wydana przez Stowarzyszenie Autorów Polskich Oddział Warszawski II. Tomik powstał w czasie światowej pandemii 2020.

„Wolność w imadle”- napisała w słowie wstępnym pani prezes Wanda Dusia Stańczak.”Wirus COVID-19, grożący zagładą.Walka o przetrwanie.I podyktowana sytuacją lista zakazów. Zamknięci w domach. Zamknięty świat. Puste ulice. Bezradność i bezczynność. Nie dać się, to zająć się czymkolwiek. Spróbować pokonać bunt zamknięcia w czterech ścianach”….

A ja bardzo się cieszę, dziękuję za tak szybką realizację! Akurat zdążyłam na „Dzień Matki”, która jest w domowym zaciszu. Taki prezent z pewnością sprawi jej radość.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja, Wiersze dla Was i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Poniedziałek też może być fajny!

  1. ariadna pisze:

    O na pewno. Mamy doceniają naszą kreatywność 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *