Życie jest fajne

Moi Drodzy! Dawno mnie już tutaj nie było. Teraz nie wiem, od czego zacząć? Od Nowego Roku, to raczej już za późno?
Fajny będzie, ma dwie dwudziestki w sobie. To musi coś znaczyć…mam nadzieję, że coś dobrego. A na dodatek… Mnie w tym nadchodzącym roku nadejdzie sześćdziesiątka. To aż trzy dwudziestki, a nawet kopa! Sama w to nie wierzę… Muszę to jakoś ogarnąć. Nie straszna była mi czterdziestka ani nawet pięćdziesiątka. Ale niebawem pojawi się szóstka z przodu. Dlatego chciałabym w tym roku zrobić coś takiego czego nigdy jeszcze nie zrobiłam a zawsze chciałam i zawsze o tym marzyłam. Zaraz powiecie, że już dawno mogłam to zrobić, a nie czekać? Powiem tak: Nie czekałam! Cały czas jestem w biegu.

A teraz chciałabym sobie tak żyć jak chcę, jak ten kot… żeby mi nikt nie narzucał co mam robić, gdzie mam chodzić, z kim mogę rozmawiać a z kim nie…co mi wolno, a czego nie… I żeby mi nikt nie robił żadnych wyrzutów. Chcę mieć trochę czasu dla siebie.

Więc mam już coś na myśli, ale na razie nie zdradzę. Chcę Was zaskoczyć.
Jeśli chodzi o książki- tak, chciałabym wydać wyjątkowo piękną, rewelacyjną książkę dla dzieci, ale jednak przez wydawnictwo. Mam już projekt i to odbędzie się niebawem. Czyli w tym roku 🙂 Najpiękniejsze wiersze dla dzieci zbiorę w tej książeczce.
Ale to żadne szaleństwo….
Mam kilka planów.
Jeśli zdrowie da
jeśli Bóg pozwoli
jeśli czas będzie sprzyjał
i ludzie.


Na razie trochę spacerów, gimnastyki i pływania po świętach i obżarstwie.

A co u Was kochani? Gotowi już jesteście na nowe wyzwania?

Życzę wspaniałego Roku 2020! Samych dobrych i wspaniałych chwil, aby nasze życie było piękne!

(ilustracja muzyczna)

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Refleksje i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Życie jest fajne

  1. Eea Szczepańska pisze:

    A ja postanowilam nauczyc sie plywac kajakiem. Pomimo problemu z blędnikiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *