Dzisiaj przychodzę do Was z nowym dzieckiem i z nowym przesłaniem- promocja książki „Jeden uśmiech…”c.d.

Czy można promować książkę w Domu Starców? Zapytał mnie pewien znajomy…

Tak! A nawet powinno się, a nawet trzeba. To tutaj mieszkają ludzie wrażliwi, którzy przeszli już różne koleje życia, a teraz los dotknął ich chorobą, wiekiem, samotnością. Zadbajmy o to, aby osoby w podeszłym wieku, tak wartościowi, poczuli się ważni, potrzebni, kochani.

W tym właśnie miejscu, w DPJ w Tuchowie prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa  na zaproszenie Fundacji Dzieło Miłosierdzia im. Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, którą to reprezentuje pani Zdzisława Krzemińska odbyła się promocja tomiku pt. : „Jeden uśmiech, jedna łza”.

Spotkanie odbyło się na świetlicy w pięknej oprawie, anielskiej oprawie, ponieważ akurat przybyli wolontariusze z Pleśnej i śpiewali kolędy,częstowali pierniczkami. Wprowadzili wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.

Było niezwykle klimatycznie, rodzinnie i uroczyście.

Dla mnie największą niespodzianką i zaskoczeniem , był piękny bukiet kwiatów, który otrzymałam od pewnej Czytelniczki ze Śląska.

Dziękuję wszystkim za obecność i za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.

Nie spodziewałam się aż tylu gości!

Wiele radości sprawiliśmy swoją obecnością Podopiecznym i to najbardziej nam się udało!

Bądźmy dobrzy i łagodni, w tym zwariowanym świecie nie pozwólmy się zwariować.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Spotkania autorskie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *