Możesz czynić plany ale życie samo pisze scenariusze

Nawet nie wiem jak to napisać. Powinnam dać tytuł :Poplątane ścieżki? Tyle spraw zaplanowałam na październik! I książka, którą się chwaliłam leży w salonie i czeka na wielką premierę. Miałam jechać z moim mężem do Warszawy na kolejną Ucztę, miałam być w Krakowie na zaproszenie Yvette Poplawska w Piwnicy pod Baranami oraz Pod Katarynką by spotkać się ze znakomitymi artystami i wybitnymi poetami w mieście Kraka, ale wylądowałam niespodziewanie w Niemczech u mojego męża, który nagle się rozchorował. Kochani spokojnie. Mąż już wraca do zdrowia. Wszystko wraca do normy. Ja uczę się pisać z tel. Na bloga. Da się. 😁Otrzymałam przepiękny almanach od Janiny z Warszawy. Dziękuję 😍 serdecznie. 💕 Otrzymałam telefony i filmy z przepięknych spotkań w Krakowie zorganizowanych przez Yvette Poplawska. Dziękuję. Co dalej? 🤩 Na razie jeszcze sobie tutaj pobędę i wykorzystam ten czas najlepiej jak potrafię. Powiem Wam – pouczę się niemieckiego. Zawsze warto znać języki…

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja, Spotkania autorskie i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *