To jest zapowiedź nowej książki! Czy ją polubimy?

Szanowni Państwo, drodzy czytelnicy i znajomi z facebooka, a także najmilsi przyjaciele !

Mam oto dla Was niespodziankę w postaci nowej książki. „Jeden uśmiech, jedna łza”- tak zatytułowałam wiersze , które pojawiały się przez kilka lat w lokalnej tuchowskiej gazecie : „Kurier Tuchowski”. To były wspaniałe chwile, kiedy wracałam do domu, a sąsiadki pochylone nad gazetą czytały moje wiersze. -„Kiedy te wiersze znajdziemy w jednym miejscu?”- pytały. „Bo przecież gazeta się zniszczy, a czasem służy za podpałkę”.

I tak powstała myśl, żeby zebrać te wiersze w książce.

I oto jest! Już w poniedziałek odbiorę ją z drukarni. Mam już kilka egzemplarzy w domu i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie opublikować tej wiadomości. Jest radość. Książka powstawała dosyć długo i wielu ludzi nad nią pracowało. Okładkę i grafikę wykonała Paulina Smalarz, skład, druk i oprawa: Poligrafia Redemptorystów w Tuchowie.

Patronat nad wydawnictwem objęła pani Burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek.

Mam nadzieję, że książka przypadnie Wam kochani do gustu. Jest leciutka i ma niewielki format. Pani Małgorzata dołożyła wszelkich starań, aby dobrać odpowiednią czcionkę i fachowo rozmieścić grafikę.

Dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali w tworzeniu dzieła życia.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Felietony, Poezja, Wiersze dla Was i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na To jest zapowiedź nowej książki! Czy ją polubimy?

  1. Klarka Mrozek pisze:

    Ogromnie się cieszę i gratuluję z całego serca, mając nadzieję na podpisany przez moją ukochaną poetkę egzemplarz

    • Dziękuję kochana Klarko!Oczywiście, zapraszam Cię na premierę książki, którą planuję pod koniec października.
      Z przyjemnością podpiszę dla mojej wyjątkowej blogerki najpiękniejszej na świecie Klarki. Nigdy nie zapomnę Twojego czuwania przy mnie w szpitalu. Ten wiersz znajdziesz w książce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *