Kwiecień to miesiąc ciekawych wydarzeń i autorskich spotkań

Mamy już dodruk „Malowanych fraszek”, tak oczekiwanych przez dzieci. Fraszki zawierają osiem autorskich wierszy i obrazki do kolorowania.

Otrzymałam piękną książkę z wierszami poetki Ireny Kaczmarczyk z Krakowa

Zachwycałam się talentem młodej artystki Natalii Skruch na wernisażu jej prac w Domu Kultury w Tuchowie

Miałam przyjemność gościć w Niepublicznym Przedszkolu W Tarnowcu. Było pięknie! Dzieci zachwycały się wierszem: „Krawaty Taty”.

Staram się odczytywać wiersze poetki z Tuchowa , pani Zofii Firlej z czasów II wojny światowej, aby ocalić od zapomnienia jej poezję i publikować jej utwory w gazecie lokalnej: „Tuchowskie Wieści”.

Odwiedziłam dzieci w Niepublicznym Przedszkolu w Wierzchosławicach. Pragnę podziękować za wyjątkowe przyjęcie.Te oto kwiaty otrzymałam od maluszków.

Uczę się pisać na tym nowym blogu i bez przerwy mnie coś zaskakuje 🙂

Chciałam dodać, że przyglądałam się dzieciom na Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”, który odbył się w Domu Kultury w Tuchowie. Chciałam serdecznie pogratulować wszystkim laureatom, ale także organizatorom tego pięknego konkursu, rodzicom dzieci,tak licznie biorących udział i nauczycielom, że nie strajkowali i przygotowali dzieci do wzięcia udziału w konkursie, krzewiąc moc literatury i piękno języka polskiego.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Felietony, Poezja, Refleksje, Spotkania autorskie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *