Makowe wiersze

Wczoraj do mnie dotarły przepiękne, kolorowe, pachnące latem i miłością, kipiące czerwienią „Makowe wiersze”. Zgrabny formacik, akurat mieści się w dłoni, jak modlitewnik na ukojenie ducha. Bogato ilustrowany, w którym fruwają najpiękniejsze wiersze o polskich polach, łąkach, kwiatach, sercach, makach… czerwonych makach, czyli o miłości i o życiu.

To Międzynarodowa Antologia Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Redaktor wydania :Wanda Dusia Stańczak, Oficyna Wydawnicza SAP Oddział Warszawski II, Warszawa 2018.

Pragnę dodać, że jest to pokłosie międzynarodowego konkursu literackiego, w którym brałam udział i wiersze mojego autorstwa zawarte są w antologii. Jakie to wspaniałe uczucie, gdy otwieram książeczkę, a tam wiersze moich wspaniałych znajomych mi poetów , których znam osobiście albo z grup literackich na fb. Taką książkę można w mig przelecieć, jak przez cudowne, czerwone makowe polany, albo upajać się nimi wolno, też wolno. Niech odrobina ciepła i radości zawarta w wierszach ukoi jesienne dni .

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na Makowe wiersze

  1. Klarka Mrozek pisze:

    Gratulacje! Warto dodać, że to kolejny tomik, ile już na półce? Pewnie kilkanaście!

  2. optymista pisze:

    Też kilka razy doświadczyłem tego uczucia. Gratulacje dołączam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *