Piękna książka na „Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich”

Piękna książka na „Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich”.

Kochani, kiedy jeszcze przebywałam w szpitalu, otrzymałam propozycję od Wydawnictwa Astrum we Wrocławiu o napisanie kilku wierszy i przesłanie na adres Wydawnictwa. Przesłałam 10 utworów dla dzieci, które właśnie znalazły się w tej oto pięknie wydanej książeczce. Tytuł: „Wiersze dla dzieci”.

To piękny tomik poetycki antologia poetów współczesnych. Edycja piąta, w której znalazły się moje wiersze. Autorzy przedstawiają różne style literackie i różne tematy. Wszystkie teksty łączy miłość do dzieci.  10 Autorów prezentują różnorodność, więc odbiorcy mają wybór i przegląd literacki współcześnie piszących poetów.

Życzę dużo przyjemności z czytania tych wierszy. Myślę, że umożliwią dzieciom zdobywanie ciekawych informacji i zachęcą do różnorodnych zabaw.

Autorzy biorący udział w projekcie to: Janina Halagarda, Lucyna Iwaniec, Roman Kuśmierczyk, Anna Sztuder- Mieszek, Beata Małgorzata Moniuszko, Barbara Maria Laskowska, Aldona Latosik, Róża Ossowska, Lidia Zawadzka, Agata Rak.

Bardzo się cieszę, że otrzymałam te książki akrat na „Dzień Książki”. Można je kupować  na stronie Wydawnictwa, a także w Empikach.

 

A mnie się udało, że jestem na samym początku. Ale książkę czytamy do końca 🙂

 

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja, Wiersze dla dzieci i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Piękna książka na „Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich”

  1. anna pisze:

    Gratuluję! Wiem, jak takie rzeczy cieszą. 🙂 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *