URSYNOWSKI CZAS Z TWÓRCZOŚCIĄ AMATORSKĄ 4 „UCZTA”

Już po raz czwarty na Ursynowie w Domu Sztuki “Jary”w dniach 29.09.- 30.09.2017r.odbyło się spotkanie literackie twórców amatorów sztuki z całej Polski a także zza granicy. Pomysłodawczynią i organizatorką tego przedsięwzięcia jest mieszkanka Ursynowa, pielęgniarka z zawodu a z zamiłowania poetka Janina Próchniewska.

Wiedziała, że tym razem nie będę uczestniczyć w tej wyśmienitej UCZCIE, przesyconej nie tylko miłością do sztuki, ale również przyjaźniami, które nawiązały się w ubiegłych latach. Dlatego organizatorka zadbała o każdy szczegół i o każdego uczestnika. Jakże mi było miło, gdy w skrzynce na listy zobaczyłam przesyłkę! Okazało się, że to almanach jako pokłosie UCZTY, w którym zawarte są również moje wiersze. A to nie wszystko, bo oto otrzymałam również najnowsze utwory Janiny Próchniewskiej w zbiorku pt. “Okruszki życia, okruszki dnia”.

Kochani, chociaż mnie tam nie było, ale byłam z Wami.

Dziękuję z całego serca Janinie Próchniewskiej za czytanie moich wierszy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się znów, a może wcześniej?

Janinko, Twoje okruszki każdego dnia zbieram, aby się nimi nakarmić.

 

DSC_2141[1].JPG

DSC_2140[1].JPG

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Felietony i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na URSYNOWSKI CZAS Z TWÓRCZOŚCIĄ AMATORSKĄ 4 „UCZTA”

  1. ~nasumi pisze:

    Poeci to mają klawe życie… spotkania…. uczty… almanachy, nie łachy… jak u króla Stasia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *