„Kawiarenka poetycka ” w nowej odsłonie.

DSC_0134[1]   Pragnę Was kochani poinformować, że dzisiaj otrzymałam właśnie „Kawiarenkę poetycką 3”. Bardzo się cieszę. Znalazłam się w gronie bliskich mi ludzi, przyjaciół, z którymi znam się już od kilku lat. Znajome wiersze, znajome twarze.To jakby tworzyć wspólny  krąg i trzymać się za ręce. Piszemy różne wiersze, o różnej tematyce, w różnorodnym stylu. Nie jesteśmy doskonali, tworzymy grupę amatorów, ludzi, kochających poezję, tworzących strofy z życia chwili.

Na ósmej stronie zamieszczono mój wiersz: „Poeci są tu”, natomiast na str.100-104 zamieszczono wiersze:”Spacer z wnuczką”, „Synku mój”,U stóp Jezusa”, „Majowa Panienka”, „Żniwa”, „Jarmark z Aniołami”. Dziękuję, za wspaniałą niespodziankę firmie „Krywaj”. Już wkrótce „Światowy Dzień Poezji”,tym bardziej jest mi miło, że książka ukazała się w takim ważnym momencie. Jest również prezentem na Dzień Kobiet 🙂 Wczoraj się pospieszyłam i ogłosiłam to już na fb, ale pragnę się również podzielić tą radością również z blogowymi przyjaciółmi.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Felietony, Refleksje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Kawiarenka poetycka ” w nowej odsłonie.

 1. No i fajnie! Tak trzymać! A w tym naszym babskim dniu życzę zdrowia, szczęścia i wielu sukcesów, a przede wszystkim nieustającej weny twórczej i wysokich lotów! Buziaki! 😀

 2. ~nasumi pisze:

  jest coś jeszcze w Menu tejże kawiarenki? … jakieś sarenki? 🙂

 3. Już wprawdzie pisałam na Fb, ale jeszcze raz gratuluję serdecznie …to miłe wiedzieć, że się ma taką utalentowaną znajomą i to w stronach mojego męża.

  Pozdrawiam serdecznie.

 4. ~roman pisze:

  Przyjmij i ode mnie gratulacje Pozdrawiam 🙂

 5. Ultra pisze:

  Gratulacje. Miło mi znać sławną blogerkę i poetkę. Zasyłam serdeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *