Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą

 W marcu, wraz z nadchodzącą kalendarzową wiosną odbył się w naszym Domu Kultury w Tuchowie Konkurs Recytatorski pt.”Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą”, w którym miałam przyjemność brać udział.  Emocji było co nie miara! To nie takie proste, kochani. Dzieci przygotowały się cudownie. Przeżywały treść wierszy. Rodzice również przeżywali występy dzieci.Przygotowano piękne stroje rekwizyty,dekorację. Zadbano o każdy szczegół.

 Jak tu być sprawiedliwym? Toż to mali giganci na scenie! Mówiłam zawsze, że szczęście w życiu pomaga. I to się znów sprawdziło. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu . Najważniejsze, że przegranych tu nie było! Do zobaczenia za rok. Kocham Was!

DSC_0490[1]

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poezja, Refleksje i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Przyjaciele dzieci wierszem do nich piszą

 1. roman pisze:

  Muszę się pochwalić, że też moje wiersze były recytowane na konkursie recytatorskim Jurorem jednak nie byłem 🙂

 2. ~Antoneta pisze:

  Trudne miałaś zadanie. Nie zazdroszczę 🙂

  • ~korek115 pisze:

   Nie lubię konkursów , bo tu wszyscy stanęli na najwyższym poziomie i zasługiwali na najwyższe nagrody. Ale to była też dobra zabawa. Każde dziecko zostało nagrodzone i to jest ważne. Ważne jest, że biorą udział w takich pięknych przedsięwzięciach. I- że są one organizowane! A więc chwała dla organizatorów.
   Dzieci zapoznają się z pięknem literatury, zaangażowani są rodzice, nauczyciele. To również w pewnym sensie integruje ludzi.Poza tym- dzieci nabierają odwagi,mają coraz więcej wiary w siebie i daje im to wiele radości.

 3. ~korek115 pisze:

  Romanie, Twoje wiersze są piękne. Myślę, że będą czytane Twoje i Antonety. Przecież my tworzymy już pewną grupę , która pisze , prawda? Wiem, niektórzy mówią, że nic nie robimy…Ale co tam!
  Pozdrawiam Was 🙂

 4. ~MA-MA pisze:

  Oceniać małe talenty to trudna sztuka ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *