Uśmiechem zdobiony, z papieru zrobiony.Sto lat! Babciu miła

Wczoraj miałam niemałą tremę, ponieważ wybierałam się od rana do przedszkola na uroczystość z okazji „Dnia Babci”.Trema była podwójna, ponieważ pierwszy raz  miałam wystąpić na tej uroczystości w roli Babci. Zwykle to ja przygotowywałam te spotkania, jako nauczycielka- a teraz trzeba się przyzwyczaić do zmiany ról. Jako Babcia i jako widz i gość.

Do Radomia (z Tarnowa)   przyjechałam już dzień wcześniej, czyli w niedzielę, aby spokojnie dotrzeć na czas. Mimo upiornie padającego śniegu dotarłam wreszcie na miejsce.

Spotkanie  rozpoczęło się przedstawieniem Jasełkowym .Potem krótka przerwa i popłynęły wiersze, piosenki dla Babci i Dziadka.

„Dla Babci i Dziadka mamy dzisiaj kwiatka-

sto lat! Babciu miła.

Uśmiechem zdobiony, z papieru zrobiony,

Sto lat! Babciu miła!”

Uściski, prezenty.Oczywiście  była też herbata i kawa- do wyboru, oraz ciastka upieczone przez dzieci.

Nie będę się dziś dużo rozpisywać, ale za to zapraszam do obejrzenia zdjęć oddających nastrój i atmosferę tego spotkania:)

Widać, że nie mam wprawy w dodawaniu fotek… miały być pod tekstem:)

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Refleksje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na Uśmiechem zdobiony, z papieru zrobiony.Sto lat! Babciu miła

  1. ~Klarka Mrozek pisze:

    nie mogę się napatrzeć:)))

  2. ~korek115 pisze:

    To było spotkanie dwa w jednym i z komentarzem to się trochę pomyliłam, bo tu pasuje do „Przyszliśmy tu do Jezuska”. a jutro może dam fotki z dnia babci:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *