Blog Roku 2012

Kochani! Postanowiłam, że mój blog będzie brał udział w corocznym plebiscycie na najlepsze blogi polskiej blogosfery…
Na moim blogu piszę przede wszystkim wiersze dla dzieci. Tematyka moich wierszy jest różnorodna .Są wiersze na każdą porę roku, dotyczące poznawania przyrody, zjawisk atmosferycznych. Znajdziesz tu też wiersze patriotyczne i rodzinne, okolicznościowe- dotyczące świąt i i różnych uroczystości, np.”Dzień Matki”, „Dzień Ojca”, „Dzień Babci i Dziadka” i inne…Wiadomo, że bloga czytają dorośli, jednak każdy wiersz dla dziecka- czyta dorosła osoba- nauczyciel, mama, babcia lub siostra.Znajdziesz tu wiersze dla małych dzieci, ale też dla tych nieco starszych- przedszkolnych, jak również w wieku szkolnym.Zawierają one treści poznawcze i wychowawcze, czasami są bezsensowne, ale za to przepełnione humorem…Są też wiersze liryczne,inspirujące uczucia, nastroje, przeżycia…Można je znaleźć w zakładce „kategorie”.Blog powstał rok temu i napisałam kilkadziesiat wierszy-czasem fajnych, czasem mniej udanych.
Serdecznie zapraszam do wyrażanie swoich opinii w komentarzach.
W późniejszym terminie poinformuję o zasadach głosowania.
Zagłosujesz???

Kochani!

Postanowiłam, że mój blog będzie brał udział w corocznym plebiscycie na najlepsze blogi polskiej blogosfery…

Na moim blogu piszę przede wszystkim wiersze dla dzieci.

Tematyka moich wierszy jest różnorodna .Są wiersze na każdą porę roku, dotyczące poznawania przyrody, zjawisk atmosferycznych.

Wiersze o treści patriotycznej i rodzinnej , okolicznościowe- dotyczące świąt i i różnych uroczystości, np.”Dzień Matki”, „Dzień Ojca”, „Dzień Babci i Dziadka” i inne…

Wiadomo, że bloga czytają dorośli, jednak każdy wiersz dla dziecka- czyta dorosła osoba- nauczyciel, mama, babcia lub siostra, brat…

Znajdziecie  tu wiersze dla małych dzieci, ale też dla tych nieco starszych- przedszkolnych, jak również w wieku szkolnym.

Zawierają one treści poznawcze i wychowawcze, czasami zawierają nonsens, ale za to przepełnione humorem… bawią dzieci i uczą, zachęcają do działalności plastycznej, ruchowej, teatralnej i innej.

Są też wiersze liryczne,inspirujące uczucia, nastroje, przeżycia…

Można je znaleźć w zakładce „kategorie”. Blog powstał rok temu i napisałam kilkadziesiąt wierszy-czasem fajnych, czasem mniej udanych.

Serdecznie zapraszam do wyrażanie swoich opinii w komentarzach.

W późniejszym terminie poinformuję o zasadach głosowania.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Poezja, Wiersze dla dzieci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *