Nowy blog- nowy wpis

Witam!

Mam wielkie obawy, co do tego nowego bloga.Nie wiem, czy się tu odnajdę.Miało być łatwiej, nowocześniej, a wyszło- jak zawsze…Może uda mi się uatrakcyjnić nieco wpisy, ale to trochę potrwa. Muszę się znów trochę poduczyć!!!

Ten wpis robię na próbę, jak to działa?

Pozdrawiam czytelników.

O Janina Halagarda

Nauczycielka i blogerka Autorka książek dla dzieci: "Koszyczek Mańki", Zimowe całusy", "Malowane fraszki". W pracy twórczej pomaga jej pies "Dżeki".
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na Nowy blog- nowy wpis

 1. korek115 pisze:

  Tutaj też sprawdzam,jak to działa? Myślę,że nieźle:)

 2. ~Klarka Mrozek pisze:

  no proszę, przeniosłaś się. Powodzenia!

 3. Działa. A pani się sama przeniosła czy już panią przerzucili siłą? Bo nawet nie wczytałam sie, jak to się będzie odbywać…

  • Janina Halagarda pisze:

   O, jak fajnie wysyłać odpowiedzi:) Dorotko z Maminkowa- już w sierpniu dostałam smsa od onetu, „ulepsz swojego bloga” ale nie miałam odwagi, ani czasu.Dziś postanowiłam to zrobić- bardzo prosto- sami mnie niemal przetransportowali:), a teraz to ja muszę coś działać, żeby ładna stronka była. Albo i nie muszę… tak do tego podchodzę.

 4. Poszłam za pani przykładem, ale coś się nie mogę połapać. Nawet nie wiem, gdzie jest tutaj jakieś przekierowanie na „mój blog” czy „pisz bloga”. Jeśli Pani będzie tu szybciej niż ja to rozgryzę, to proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *